Co dělat, když zaklepe exekutor

0
4547

Zesplatnění úvěru. Ještě jste toto podivné české slovo neslyšeli? Je zajímavé nejen svou konstrukcí, ale především významem. A pokud splácíte nějaký úvěr, určitě byste ho nechtěli nikdy slyšet z úst věřitele. Jedná se totiž o poslední krok banky či nebankovní společnosti, který nastane předtím, než se k vám dostaví exekutor. Oč tedy vlastně jde?

Zesplatnění úvěru je nepříjemné, ale řešitelné

Pokud nebudete splácet úvěr pro podnikatele nebo úvěr na cokoliv, pokud budete dělat, že vlastně ani neexistujete, po několika upomínkách a výzvách od banky či nebankovní společnosti obdržíte zhruba po třech měsících oznámení, že vše, co ještě dlužíte, včetně úroků a úroků z prodlení bylo zesplatněno a na řadě je exekutor. Jistou záchranou pro vás může být společnost Vitacredit. Mnohem lepší však je, nikdy se do takové situace, která vám zesplatnění úvěru přinese, nedostat.

Vydělat si, nebo si půjčit?

Možná teprve přemýšlíte o tom, jak a kde peníze získat. Tato otázka trápí velkou část populace České republiky. Jak tedy přijít k penězům? Nejjednodušeji tak, že si je vyděláte. Není to však tak jednoduché, jak by se mohlo na první pohled zdát. Odevšad se na nás hrnou inzeráty s nabídkami, které lákají na snadné zbohatnutí. Možná jste už na mnohé z nich odpovídaly a zjistili jste, že vlastně ve valné většině případů nefungují. Dalším z možných řešení, jak získat peníze, jsou půjčky. V dnešní době je možno získat za poměrně výhodných podmínek nebankovní půjčku, nebankovní úvěr, nebankovní hypotéku. V klidu můžete být v případě, že nebankovní společnost, u které si třeba úvěr na konsolidaci nebo rychlý úvěr vezmete, je členem České leasingové a finanční asociace. Navíc vám tyto společnosti mohou nabídnout i spojení půjček, spojení úvěrů, sloučení úvěrů, snížení splátky úvěru, snížení splátky půjčky.

Předchozí článekOcel má své místo v kovovýrobě
Další článekPůjčka, na jakou firmu si dát pozor